SPARING Z DRUŻYNĄ UNIA BIERUŃ 2005.

W sobotę 28 listopada spotkaliśmy się na naszym orliku w towarzyskim meczu z naszymi starszymi klubowymi kolegami. W naszej drużynie wystąpili zawodnicy rocznika 2006 i 2007. Bardzo fajny występ chłopaków. Dużo ciekawych akcji, poświęcenie i walka o każdą piłkę, świetne odbiory piłki, dobre podania, ładne gole i piękne interwencje naszego bramkarza. Kuba Jachtoma był takim małym odkryciem tego meczu - widać, że ma predyspozycje do gry na bramce. Część chłopaków zagrała na bardzo dobrym poziomie, niektórzy natomiast muszą popracować na treningach oraz indywidualne (panowanie nad piłką, technika itp.). Dziękuję każdemu z zawodników za wysiłek włożony w ten mecz. Pracujemy dalej :)

Skład: Jachtoma Kuba (Br) - Szukalski Szymon, Czarnota Maciek, Pestka Daniel, Klima Kamil, Mateja Łukasz, Skrobek Eryk, Krawczyk Bartłomiej, Manzel Szymon, Michno Kacper, Ochałek Artur.

Wiadomości (utwórz nową)